O nás

[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”13028″][/vc_column_inner] [vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]Ukážeme vám, jak pomocí smysluplné konverzace obohatit svůj život.

“Úspěchy i selhání v našich životech ….. jdou ruku v ruce s každou jednou konverzací, kterou vedeme.”

-Susan Scott[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

 

Nikdo nemluvil

Když jsem v roce 2002 začínal s výukou anglické konverzace, ani jsem netušil, jak tvrdý oříšek to bude. Studenti nedokázali mluvit. Nebylo to kvůli neznalosti jazyka, ale komunikace jako takové. Upustil jsem od standardního způsobu výuky a zaměřil se na skutečné konverzační situace. Od úvodního „oťukávání“ až po hluboké a duchaplné rozhovory. Vyučoval jsem konverzační techniky a podporoval studenty v rozvoji komunikačních dovedností. Takto mé lektorování komunikace začalo.

Mám rád obohacující a inspirující konverzace.

 

Nastal čas se posunout

Cítil jsem potřebu rozšířit dosah mé práce i mimo školský systém, a tak jsem se jednoho dne stal soukromým komunikačním konzultantem.  Seskupil jsem ty nejefektivnější techniky z výuky konverzace a neustále je obohacoval o nové poznatky. Od komunikování s dětmi až po porozumění kulturním specifikům jednotlivých národů. Přečetl jsem všechny dostupné knihy o komunikaci, testoval jsem koncepty a techniky a zdokonaloval systém, který by pomohl komukoli z nás k lepší, sebevědomější a efektivnější komunikaci.

 

Jsem terapeut?

Ne, nejsem. Jsem lektor komunikace. Když jdete k terapeutovi, vypovídáte se mu ze svých problémů. Já se ale nezaměřuji jen na problémy, beru v potaz veškeré aspekty života. Takže, když přijdete ke mně, ukáži vám možnosti, jak přistupovat k ostatním, jak s nimi komunikovat. A to i s těmi, kteří komunikačními dovednostmi nevládnou.

 

Proces přirozené komunikace

V McIntoEnglish vás provedu procesem přirozené komunikace krok za krokem. Od jednoduchých způsobů navazování konverzace až po rozhovory, které pro vás mohou představovat větší či menší výzvu a posouvat vás mimo dosavadní hranice zóny vašeho pohodlí. Budete pak schopni konverzovat o čemkoli a s kýmkoli budete chtít.

Já osobně, abych žil spokojený život, potřebuji rozmlouvat s lidmi. Promítá se to v radosti a výzvách, které rád přijímám, neboť mě neustále posouvají dál. Věřím, že komunikace je samotnou podstatou našeho bytí. Rosteme a prospíváme s každou jednou konverzací, kterou vedeme.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

 

Want to learn more?

Check out these articles below

>