Angličtina v Horách

Jedinečný a inspirující zážitek!

Co jsme minule zažili?

Angličtina v Horách se bude konat znovu!

3 intenzivní dny v Roubenkách pod oborou 27. - 29. listopadu 2020

Zažili jsme 6 skvělých dní plných energie, zábavy a angličtiny v krásné přírodě Jeseníků. 26. července – 31 července


 • July 26

 • July 27

 • July 28

 • July 29

 • July 30

 • July 31

Day 1

 • Neděli jsme zahájili seznámením s přípitkem.
 • Společně jsme se začali poznávat jako skupinka žáků a vyučujících, ze kterých ale v dalších dnech začala být parta přátel.
 • S dobrými lidmi člověk úplně zapomene, že se učí anglicky, konverzace plyne jako voda
 • Proto musíme Angličtinu v Horách zopakovat!

 • Můžete se těšit na vynikající zdravé domácí stravování a ubytování v nádherných apartmánech

 • Příště vás čeká třídenní kurz.

Angličtina v Horách se bude konat znovu!

3 intenzivní dny v Roubenkách pod oborou 27. - 29. listopadu 2020

Hana B.

Loves kids and fun

Učit se dá kdykoliv a kdekoliv :-)

Díky Angličtině v Horách jsem zjistila, že mám na to naučit se skvěle anglicky. A to nejen porozumět, co si říkají ostatní, ale také se do diskuze zapojit..

Blanka S.

Listens and learns

Celý pobyt předčil má očekávání.

Každá lekce byla něčím specifická a učitelé byli skvělí. Zvýšilo se mi sebevědomí a chuť dále na sobě pracovat. Jídlo bylo vynikající <3

Markéta M.

Lives in peace and Harmony

Stále jsem hltala a nasávala nové vjemy.

Jsem opravdu velmi nadšená. Pobyt byl skvělý po lidské i jazykové stránce. Díky všem konverzacím se mi otevřely nové vhledy a posílil se můj otevřený přístup k lidem.

Angličtina v Horách se bude konat znovu!

3 intenzivní dny v Roubenkách pod oborou 27. - 29. listopadu 2020

Co bylo nejlepší?

Získat nové přátele

Někteří začali možná celoživotní přátelství – jiní posílili ta, která již měli

Otevřené konverzace

Od běžných, lehkých rozhovorů k hlubokým životním tématům. Dokázat se otevřít, poznat víc sám sebe a lidi kolem.

Sdílet víc, než jen angličtinu

Při loučení některým ukáply i slze dojetí.

O těch kteří nám to vše umožnili (Učitelé)

I když mi o nich rádi přemýšlíme jako o průvodcích v učení, než učitelích

Pet'a...(naše sluníčko)

Pet'u byste rádi potkali, když máte špatnou náladu. Proč? Setkání s ní je hřejivé. Jako lektorka umí Petra vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém se studenti nebojí dělat chyby, zažijí hodně legrace a mohou být sami sebou (někdy se smějí i jí, ale to je OK. Petra je ten typ člověka, který se od srdce zasměje také). 

V současné době Petra vyučuje méně, protože tráví rodičovskou dovolenou se svojí dcerkou. Máme štěstí, že máme Petru v týmu, pro její nasazení a dovednosti. Petra učila v Irsku a pracovala se studenty angličtiny z hispánských zemí. Petra je studnicí zkušeností, znalostí a pohody

Ian...(neříkejte mu Aien)

Legrace, energie a dobrodružství. Kdybyste se měli charakterizovat třemi slovy, která byste vybrali? Já pro sebe ani nevím, ale za Iana bych zvolil tato, protože ho zkrátka vystihují. Ian, zkušený lektor angličtiny, za všech situací udržuje dobrého týmového ducha a je obrovským zdrojem legrace. Jeho vášní je outdoor, rád tráví čas na skalnatých nebezpečných vrcholcích hor. Ian do programu kurzu vnáší prvek dobrodružství, své zkušenosti z procestování světa a svoji přirozenou radost ze života.

Adam...(ne vždy je tak vážný)

I když je Adam expert na mezinárodní komunikaci, je také normální, sympatický člověk. Je snadné cítit, že Adam nejen učí, ale zároveň aktivně využívá principy nenásilné komunikace (NVC) ve svém vlastním životě. Jakmile s ním začnete mluvit, snadno uvidíte proč dokáže cestovat světem a poskytovat workshopy a organizovat komunikační události. Je velmi chápavý a pečující. Víme, že chce vždy pro každého to nejlepší.

Adam přináší do našich kurzů mimořádnou dynamiku. Není klasický učitel angličtiny, zato výborný diskuzní moderátor. Má excelentní angličtinu a dokáže pomoci prohloubit chápání komunikace a spojení mezi lidmi.

Steven...(vždy spontánní a otevřený novým nápadům)

Steven chrlí spousty skvělých nápadů a jemu vděčíme za to, že naše Angličtina v Horách vznikla. Velmi rád poznává nové lidi a nechává se unášet objevováním a poznáváním nových věcí. U Stevena si všimnete jiskry v očích a nadšení pro každé nové téma komunikace. Komunikace je jeho vášeň, díky které přináší vhled do tajemství a zázraku života. Stále se chce rozvíjet.


Steven kolem sebe šíří pozitivní energii a radost poznávat. Rád se pouští do hlubokých debat a dokáže vnímat krásy života a světa, které mi ostatní v dnešním uspěchaném světě často přehlédneme.

Angličtina v Horách se bude konat znovu!

3 intenzivní dny v Roubenkách pod oborou 27. - 29. listopadu 2020

© 2019, Američan na Moravě

>